Okładka "Harper's Bazaar" najlepszą okładką 2016!

Okładka "Harper's Bazaar" najlepszą okładką 2016!

Okładka z Moniką Brodką z prestiżową nagrodą Grand Front 2016

Tegoroczna edycja konkursu Grand Front 2016 to jubileusz Konkursu Izby Wydawców Prasy. Nagrodę przyznano po raz 15., a uroczysta gala z jej wręczenia odbyła się 15 maja w Poznaniu.

 

 

Monika Brodka była gwiazdą "Harper's Bazaar" w październiku 2016. Do stworzenia niezwykłej okładkowej stylizacji użyto... złotej spódnicy! Piosenkarka nie tylko pozowała do zdjęć, ale oczywiście udzieliła magazynowi obszernego wywiadu, w którym zdradziła, między innymi, jak udało się jej uniknąć pułapek, w które często wpadają młode gwiazdy show-biznesu:

- Charakter, Predyspozycje do takich, a nie innych zachowań. Ja od małego byłam przyzwyczajona do dyscypliny. Godziłam szkołę podstawową z muzyczną, z próbami w zespole mojego taty, z lekcjami śpiewu, z kółkiem teatralnym, zajęciami plastycznymi i tak dalej. Tata zawsze pilnował dyscypliny. Teraz sama jestem "control freakiem" - mówi Brodka.

 

W czasie sesji zdjęciowej, ekipa dała się ponieść "szaleństwu" gwiazdy, co można zobaczyć na filmie zza kulis:

 

 

 

 

Film z ogłoszenia wyników:

 

 

Autorzy okładki to: Joanna Góra (autor), Magdalena Soszyńska (stylizacja), Vasina (stylizacja), Zuza Krajewska/ LAF (fotografia), Karolina Żmijewska (grafika)

 

 

Aktualności

Więcej