CKM.PL

Chcesz reklamować się na CKM.pl ?

Zapraszamy do kontaktu, przygotujemy propozycję na miarę Twoich potrzeb!

 

Reklama

Julita Senczyno
Dyrektor Reklamy ds. Nowych Mediów
tel. 22 421 13 80
mobile: +48 600 490 853
e-mail: julita.senczyno@marquard.pl

Jarosław Grzywaczewski
Manager ds. Sprzedaży Agencyjnej/ Online
tel. 022 421 13 96
mobile: +48 600 909 445
e-mail: Jaroslaw.Grzywaczewski@marquard.pl
www.marquard.pl

Joanna Kopacz
Manager ds. Projektów Specjalnych
tel. 022 421 13 87
kom. 600 909 474
e-mail: Joanna.Kopacz@marquard.pl
www.marquard.pl

Magdalena Talma
Specjalista ds. Reklamy Internetowej
tel. 022 421 10 63
kom. 600 909 459
e-mail: Magdalena.Talma@marquard.pl
www.marquard.pl

Gracjan Chagowski
Specjalista ds. Reklamy Internetowej
tel. 022 421 13 86
kom. 600 909 462
e-mail: Gracjan.Chagowski@marquard.pl

Małgorzata Piguła
Traffic
tel. 022 421 10 65
mobile: +48 600 909 487
e-mail: Malgorzata.Pigula@marquard.pl
www.marquard.pl

 

start