CZYTELNIK

Czytelnik to wykształcony, spełniony zawodowo mężczyzna, o wysokiej kulturze osobistej, zainteresowany sztuką,
otwarty na świat i inne kultury. Jest aktywny, nowoczesny, ceni wygodę i wysoki standard życia.

Średni nakład jednorazowy - 60 000
Rozpowszechnianie płatne razem - 29 106
Czytelnictwo - 502 517

Źródło: ZKDP, I-VIII 2016 (RPR)
PBC, Millward Brown SMG/KRC, X 2015 - IX 2016, CCS, n=20 049

KONTAKT

Monika Wdowiak
Dyrektor Reklamy Magazynów MMP/HMP
tel. + 48 22 421 13 45
e-mail: monika.wdowiak@marquard.pl


Anna Dylicka
Dyrektor Reklamy Playboy/CKM/Esquire/Voyage
tel. +48 22 421 13 83
e-mail: anna.dylicka@marquard.pl

Karolina Weigel
Specjalista ds. reklamy
tel. +48 22 421 13 74
e-mail: karolina.weigel@marquard.pl

Kinga Hojarczyk
Specjalista ds. reklamy
tel. +48 22 421 13 89
e-mail: kinga.hojarczyk@marquard.pl

Marlena Stasiak
Specjalista ds. reklamy
tel. +48 22 421 13 79
e-mail: marlena.stasiak@marquard.pl

Beata Moch
Kierownik Sekretariatu Działu Reklamy
tel. +48 22 421 13 30
e-mail: beata.moch@marquard.pl

 

Aktualności

Więcej