Playboy

 


Czytelnik:

Płeć: mężczyzna (88% Czytelników)
Wiek: 20 – 40 lat
Wykształcenie: średnie i wyższe (78%)
Dochód w gospodarstwie domowym: 3 500 PLN+
Miejsce zamieszkania: miasto 100 tys.+

Źródło: PBC, Millward Brown, CCS, VI 2013 – V 2014, GC: Czytelnicy Playboy n=847


Cennik 2014

II okładka + 1 strona (I rozkładówka) 94 000 PLN
Rozkładówka 78 000 PLN
II okładka 65 000 PLN
III okładka 53 000 PLN
IV okładka 87 000 PLN
Lokacja Prawa strona Lewa strona
Cała strona 49 900 PLN 45 900 PLN
2/3 strony 34 000 PLN 32 000 PLN
1/2 strony 26 000 PLN 23 500 PLN
1/3 strony 17 500 PLN 16 000 PLN
Pierwsze 25% pisma + 15% dopłaty
Reklama obok wybranej strony redakcyjnej (placement kontekst) + 15% dopłaty
Advertorial + 15% dopłaty
Ceny nie zawierają podatku 23% VAT

 

Reklama

Monika Wdowiak
Dyrektor Reklamy
e-mail: monika.wdowiak@marquard.pl
tel. (+48 22) 421 13 45

Lucyna Redo
Z-ca dyrektora reklamy
e-mail: lucyna.redo@marquard.pl
te. (+48 22) 421 13 64

Karolina Weigel
Z-ca dyrektora reklamy
e-mail: karolina.weigel@marquard.pl
tel. (+48 22) 421 13 74

Anna Dylicka
Specjalista ds. reklamy
e-mail: anna.dylicka@marquard.pl
tel. (+48 22) 421 13 83

Kinga Hojarczyk
Specjalista ds. reklamy
e-mail: kinga.hojarczyk@marquard.pl
tel. (+48 22) 421 13 89

Marlena Stasiak
Specjalista ds. reklamy
marlena.stasiak@marquard.pl
tel. (+48 22) 421 13 79

Beata Moch
Kierownik Sekretariatu Działu Reklamy
e-mail: beata.moch@marquard.pl
tel. (+48 22) 421 13 30

Katarzyna Radziejewska
Asystentka działu reklamy
e-mail: katarzyna.radziejewska@marquard.pl
tel. (+48 22) 421 13 93

 

 


Marquard Media Polska Sp. z o.o.

ul. Wilcza 50/52; 00-679 Warszawa,
tel. (+48 22) 421 13 93, 421 13 30
fax (+48 22) 421 13 33
e-mail: info@marquard.pl

terminarz 2014

Wydanie Termin dostarczenia materiałów 1 dzień na rynku
11/2014 17.10.2014 31.10.2014
12/2014 06.11.2014 28.11.2014
01/2015 01.12.2014 23.12.2014
02/2015 24.12.2015 20.01.2015
03/2015 29.01.2015 20.02.2015
04/2015 26.02.2015 20.03.2015
05/2015 26.03.2015 21.04.2015
06/2015 29.04.2015 22.05.2015
07/2015 29.05.2015 23.06.2015
08/2015 29.06.2015 21.07.2015
09/2015 30.07.2015 21.08.2015
10/2015 31.08.2015 22.09.2014
11/1015 28.09.2015 20.10.2015
12/2015 29.10.2015 20.11.2015
01/2016 30.11.2015 22.12.2015
02/2016 29.12.2015 22.01.2016
03/2016 01.02.2016 23.02.2016
04/2016 29.02.2016 22.03.2016
start