Playboy

 

 

 

Czytelnik:


 

Płeć: mężczyzna (87% Czytelników)
Wiek: 20 – 40 lat
Wykształcenie: średnie i wyższe (73%)
Dochód w gospodarstwie domowym: 3 500 PLN+
Miejsce zamieszkania: miasto 100 tys.+

Źródło: PBC, Millward Brown, CCS,  2014, GC: Czytelnicy Playboy n=699

 

Reklama

Monika Wdowiak
Dyrektor Reklamy MMP/HMP
Esquire/Playboy/CKM/Voyage/Harpers Bazaar/Cosmopolitan/Joy/Hot/Shape/Jamie
Tel. + 48 22 421 13 45
e-mail: monika.wdowiak@marquard.pl

Anna Dylicka
Dyrektor Reklamy Playboy/CKM/Esquire/Voyage
tel. +48 22 421 13 83
e-mail: anna.dylicka@marquard.pl

Karolina Weigel
Specjalista ds. reklamy
tel. +48 22 421 13 74
e-mail: karolina.weigel@marquard.pl

Kinga Hojarczyk
Specjalista ds. reklamy
tel. +48 22 421 13 89
e-mail: kinga.hojarczyk@marquard.pl

Marlena Stasiak
Specjalista ds. reklamy
tel. +48 22 421 13 79
e-mail: marlena.stasiak@marquard.pl

Beata Moch
Kierownik Sekretariatu Działu Reklamy
tel. +48 22 421 13 30
e-mail: beata.moch@marquard.pl

Marquard Media Polska Sp. z o.o.
ul. Wilcza 50/52; 00-679 Warszawa,
tel. (+48 22) 421 13 93, 421 13 30
fax (+48 22) 421 13 33
e-mail: info@marquard.pl

terminarz 2016

Wydanie Termin dostarczenia materiałów 1 dzień na rynku
01/2016 30.11.2015 22.12.2015
02/2016 31.12.2015 29.01.2016
03/2016 03.02.2016 23.02.2016
04/2016 02.03.2016 22.03.2016
05/2016 01.04.2016 27.04.2016
06/2016 29.04.2016 20.05.2016
07/2016 01.06.2016 21.06.2016
08/2016 04.07.2016 21.07.2016
09/2016 01.08.2016 19.08.2016
10/1016 31.08.2016 20.09.2016
11/2016 03.10.2016 20.10.2016
12/2016 28.10.2016 18.11.2016
01/2017 30.11.2016 20.12.2016
02/2017 02.01.2017 20.01.2017
03/2017 01.02.2017 21.02.2017
start