Playboy

 

 

 

Czytelnik:


 

Płeć: mężczyzna (87% Czytelników)
Wiek: 20 – 40 lat
Wykształcenie: średnie i wyższe (73%)
Dochód w gospodarstwie domowym: 3 500 PLN+
Miejsce zamieszkania: miasto 100 tys.+

Źródło: PBC, Millward Brown, CCS,  2014, GC: Czytelnicy Playboy n=699

 

 

Cennik 2015


 

II okładka + 1 strona (I rozkładówka) 147 000 PLN
Rozkładówka 122 000 PLN
II okładka 101 650 PLN
III okładka 83 000 PLN
IV okładka 136 000 PLN
Lokacja Prawa strona Lewa strona
Cała strona 78 000 PLN 72 000 PLN
2/3 strony 53 000 PLN 50 000 PLN
1/2 strony 46 000 PLN 42 000 PLN
1/3 strony 33 000 PLN 32 000 PLN
Pierwsze 25% pisma + 15% dopłaty
Reklama obok wybranej strony redakcyjnej (placement kontekst) + 15% dopłaty
Advertorial + 15% dopłaty
Ceny nie zawierają podatku 23% VAT

 

Reklama

Monika Wdowiak
Dyrektor reklamy
e-mail: monika.wdowiak@marquard.pl
tel. (+48 22) 421 13 45

Anna Dylicka
Z-ca Dyrektora reklamy
e-mail: anna.dylicka@marquard.pl
tel. (+48 22) 421 13 83

Karolina Weigel
Specjalista ds. reklamy
e-mail: karolina.weigel@marquard.pl
tel. (+48 22) 421 13 74

Kinga Hojarczyk
Specjalista ds. reklamy
e-mail: kinga.hojarczyk@marquard.pl
tel. (+48 22) 421 13 89

Marlena Stasiak
Specjalista ds. reklamy
e-mail: marlena.stasiak@marquard.pl
tel. (+48 22) 421 13 79

Małgorzata Brychcy
Specjalista ds. reklamy
e-mail: malgorzata.brychcy@marquard.pl
tel. (+48 22) 421 13 65

Beata Moch
Kierownik Sekretariatu Działu Reklamy
e-mail: beata.moch@marquard.pl
tel. (+48 22) 421 13 30

Katarzyna Radziejewska
Asystentka działu reklamy
e-mail: katarzyna.radziejewska@marquard.pl
tel. (+48 22) 421 13 93

Marquard Media Polska Sp. z o.o.
ul. Wilcza 50/52; 00-679 Warszawa,
tel. (+48 22) 421 13 93, 421 13 30
fax (+48 22) 421 13 33
e-mail: info@marquard.pl

terminarz 2016

Wydanie Termin dostarczenia materiałów 1 dzień na rynku
01/2016 30.11.2015 22.12.2015
02/2016 31.12.2015 29.01.2016
03/2016 03.02.2016 23.02.2016
04/2016 02.03.2016 22.03.2016
05/2016 01.04.2016 21.04.2016
06/2016 29.04.2016 20.05.2016
07/2016 01.06.2016 21.06.2016
08/2016 04.07.2016 21.07.2016
09/2016 01.08.2016 19.08.2016
10/1016 31.08.2016 20.09.2016
11/2016 03.10.2016 20.10.2016
12/2016 28.10.2016 18.11.2016
01/2017 30.11.2016 20.12.2016
02/2017 02.01.2017 20.01.2017
03/2017 01.02.2017 21.02.2017
start