Playboy

 


Czytelnik:

Płeć: mężczyzna (88% Czytelników)
Wiek: 20 – 40 lat
Wykształcenie: średnie i wyższe (78%)
Dochód w gospodarstwie domowym: 3 500 PLN+
Miejsce zamieszkania: miasto 100 tys.+

Źródło: PBC, Millward Brown, CCS, VI 2013 – V 2014, GC: Czytelnicy Playboy n=847


Cennik 2014

II okładka + 1 strona (I rozkładówka) 94 000 PLN
Rozkładówka 78 000 PLN
II okładka 65 000 PLN
III okładka 53 000 PLN
IV okładka 87 000 PLN
Lokacja Prawa strona Lewa strona
Cała strona 49 900 PLN 45 900 PLN
2/3 strony 34 000 PLN 32 000 PLN
1/2 strony 26 000 PLN 23 500 PLN
1/3 strony 17 500 PLN 16 000 PLN
Pierwsze 25% pisma + 15% dopłaty
Reklama obok wybranej strony redakcyjnej (placement kontekst) + 15% dopłaty
Advertorial + 15% dopłaty
Ceny nie zawierają podatku 23% VAT

 

Reklama

Monika Wdowiak
Dyrektor Reklamy
e-mail: monika.wdowiak@marquard.pl
tel. (+48 22) 421 13 45

Lucyna Redo
Z-ca dyrektora reklamy
e-mail: lucyna.redo@marquard.pl
te. (+48 22) 421 13 64

Karolina Weigel
Z-ca dyrektora reklamy
e-mail: karolina.weigel@marquard.pl
tel. (+48 22) 421 13 74

Anna Dylicka
Specjalista ds. reklamy
e-mail: anna.dylicka@marquard.pl
tel. (+48 22) 421 13 83

Kinga Hojarczyk
Specjalista ds. reklamy
e-mail: kinga.hojarczyk@marquard.pl
tel. (+48 22) 421 13 89

Marlena Stasiak
Specjalista ds. reklamy
marlena.stasiak@marquard.pl
tel. (+48 22) 421 13 79

Beata Moch
Kierownik Sekretariatu Działu Reklamy
e-mail: beata.moch@marquard.pl
tel. (+48 22) 421 13 30

Katarzyna Radziejewska
Asystentka działu reklamy
e-mail: katarzyna.radziejewska@marquard.pl
tel. (+48 22) 421 13 93

 

 


Marquard Media Polska Sp. z o.o.

ul. Wilcza 50/52; 00-679 Warszawa,
tel. (+48 22) 421 13 93, 421 13 30
fax (+48 22) 421 13 33
e-mail: info@marquard.pl

terminarz 2014

Wydanie Termin dostarczenia materiałów 1 dzień na rynku
01/2014 09.09.2013 30.12.2013
02/2014 08.01.2014 29.01.2014
03/2014 10.02.2014 27.02.2014
04/2014 06.03.2014 31.03.2014
05/2014 07.04.2014 28.04.2014
06/2014 20.05.2014 30.05.2014
07/2014 05.06.2014 27.06.2014
08/2014 17.07.2014 31.07.2014
09/2014 07.08.2014 29.08.2014
10/2014 08.09.2014 30.09.2014
11/2014 06.10.2014 28.10.2014
12/2014 06.11.2014 28.11.2014
01/2015 04.12.2014 30.12.2014
02/15 05.01.2015 27.01.2015
start