Cosmopolitan


Czytelnik:

Płeć: kobieta (85% Czytelników)
Wiek: 20-39 lat
Wykształcenie: średnie i wyższe (86%)
Dochód w gospodarstwie domowym: 3 500 PLN+
Miejsce zamieszkania: miasto 100 tys.+

Źródło: PBC, Millward Brown, CCS,  2014, GC: Czytelnicy Cosmopolitan n=864

Reklama

 

Monika Wdowiak
Dyrektor Reklamy MMP/HMP
Esquire/Playboy/CKM/Voyage/Harpers Bazaar/Cosmopolitan/Joy/Hot/Shape/Jamie
Tel. + 48 22 421 13 45
e-mail: monika.wdowiak@marquard.pl

Lucyna Redo
Dyrektor Reklamy Cosmopolitan/Joy/Shape/Jamie
tel. +48 22 421 13 64
e-mail: lucyna.redo@marquard.pl

Anna Strzyżewska
Zastępca Dyrektora reklamy Cosmopolitan/Joy/Shape/Jamie
tel. + 48 (22) 421 13 92
e-mail: anna.strzyzewska@marquard.pl

Magdalena Waśkiewicz
Zastępca Dyrektora Shape/Jamie
Tel. +48 22 421 13 93
e-mail: magdalena.waskiewicz@marquard. pl

Magda Bokuniewicz
Specjalista ds. Reklamy
Dział Cosmopolitan/Joy/Shape/Jamie
tel. +48 22 421-13-78
e-mail: magda.bokuniewicz

Anna Kiedrowicz – Thel
Specjalista ds. Reklamy
Dział Cosmopolitan/Joy/Shape/Jamie
Tel. + 48 22 421 13 65
anna.kiedrowicz@marquard.pl

Katarzyna Radziejewska-Budyta
Specjalista ds. Reklamy
Dział Cosmopolitan/Joy/Shape/Jamie
Tel. + 48 22 421 13 88
katarzyna.radziejewska@marquard.pl

Ewelina Zawistowska-Jarocka
Specjalista ds. Reklamy
Dział Cosmopolitan/Joy/Shape/Jamie
Tel. + 48 22 421 13 94
E: ewelina.zawistowska@marquard.pl

Beata Moch
Kierownik Sekretariatu Działu Reklamy
e-mail: beata.moch@marquard.pl
tel. +48 22 421 13 30

 

 

Hearst Marquard Publishing Sp. z o.o.
ul. Wilcza 50/52; 00-679 Warszawa,
tel. (+48 22) 421 13 93, 421 13 30
fax (+48 22) 421 13 33
e-mail: cosmo@cosmo.pl

 

terminarz 2016

Wydanie Termin dostarczenia materiałów 1 dzień na rynku
01/2016 18.11.2015 08.12.2015
02/2016 18.12.2015 08.01.2016
03/2016 20.01.2016 09.02.2016
04/2016 17.02.2016 08.03.2016
05/2016 21.03.2016 14.04.2016
06/2016 18.04.2016 06.05.2016
07/2016 18.05.2016 08.06.2016
08/2016 20.06.2016 08.07.2016
09/2016 20.07.2016 09.08.2016
10/2016 22.08.2016 08.09.2016
11/2016 19.09.2016 07.10.2016
12/2016 19.10.2016 08.11.2016
01/2017 21.11.2016 08.12.2016
02/2017 19.12.2016 10.01.2017
03/2017 23.01.2017 09.02.2017
04/2017 20.02.2017 09.03.2017

 

 

start