NAGRODY MAGAZYNU ESQUIRE ROZDANE, OTO ZWYCIĘZCY!

NAGRODY MAGAZYNU ESQUIRE ROZDANE, OTO ZWYCIĘZCY!

Podczas uroczystej gali w warszawskim hotelu Hilton rozdane zostały nagrody magazynu Esquire.

Biznes, sztuka, media, moda, sport – to 5 kategorii, w których zmierzyli się, wybrani przez redakcję i wyłonieni  w głosowaniu czytelników, mężczyźni. Ale nie tylko oni byli w centrum zainteresowania zebranych – nagroda dla kobiety, którą kochamy, wzbudza równie wielkie emocje! Statuetki z rąk prowadzących, Gabi Drzewieckiej i Macieja Gajewskiego, redaktora naczelnego polskiej edycji „Esquire’a”, odebrały osoby które w mijającym roku odważnie podążały własnymi ścieżkami pokazując nam, czym jest oryginalność i niezależność w myśleniu.

Kto znalazł się na liście nagrodzonych?
Oto zwycięzcy. Gratulacje!

 

ZWYCIĘZCA W KATEGORII: BIZNES
KRZYSZTOF WEKA
Prezes spółki Nałęczów Zdrój Spółka Akcyjna, producenta wód mineralnych, między innymi Cisowianki, uznawanej za jedną z najcenniejszych polskich marek spożywczych. Od kilku lat należąca do jego firmy marka Cisowianka Perlage sponsoruje organizowany we Włoszech słynny wyścig zabytkowych samochodów Mille Miglia.

 

 

ZWYCIĘZCA W KATEGORII: SZTUKA

MACIEJ STUHR

Aktor teatralny i filmowy. Laureat między innymi Nagrody im. Zbyszka Cybulskiego, wyróżniony Orłem za rolę w „Pokłosiu” Władysława Pasikowskiego. Od niemal 10 lat jest aktorem Nowego Teatru w Warszawie. Jesienią w Canal+ premierę będzie miał drugi sezon serialu „Belfer”, w którym Stuhr gra główną rolę.

 

 

ZWYCIĘZCA W KATEGORII: MEDIA

FILIP CHAJZER

Dziennikarz telewizyjny znany widzom z programów „Dzień dobry TVN” i „Mali giganci”. W 2014 roku wyróżniony Wiktorem w kategorii „Odkrycie roku”. Na Facebooku wielokrotnie wspierał akcje charytatywne. W tym roku, w zainicjowanej przez niego zbiórce pieniędzy dla powstańców warszawskich udało się zgromadzić ponad milion złotych.

 

 

ZWYCIĘZCA W KATEGORII: MODA

TOMASZ OSSOLIŃSKI

Mawia o sobie, że jest tylko krawcem, ale projektuje ubrania daleko wychodzące poza krawiecki kanon. Łączy brawurowe wzornictwo z wyśmienitym rzemiosłem. Tworzy stroje na najważniejsze filmowe gale dla polskich gwiazd, projektuje kostiumy dla teatrów.

 

 

ZWYCIĘZCA W KATEGORII: SPORT

ROBERT LEWANDOWSKI

Piłkarz Bayernu Monachium, kapitan reprezentacji Polski, najbardziej rozpoznawalny polski sportowiec na świecie. Dwukrotny król strzelców Bundesligi, dwukrotnie wyróżniany tytułem najlepszego piłkarza Bundesligi. Ambasador dobrej woli UNICEF.

 

 

ZWYCIĘZCA W KATEGORII: KOBIETA, KTÓRĄ KOCHAMY

MARTYNA WOJCIECHOWSKA

Dziennikarka, podróżniczka i autorka książek. Jako trzecia Polka zdobyła Koronę Ziemi. Wspiera akcje charytatywne, współpracuje między innymi z WWF Polska, UNICEF-em czy Polską Akcją Humanitarną. W 2015 roku uhonorowano ją Gwiazdą Dobroczynności w kategorii „Ekologia”, a w 2016 i 2017 roku wyróżniono ją Telekamerą w kategorii „Osobowość telewizyjna”.

 

 

Wszystkim laureatom raz jeszcze gratulujemy!

Dodatkową atrakcją gali była polska premiera nowego modelu Mitsubishi Eclipse Cross.

 

 

Dzięki współpracy z naszymi partnerami jesteśmy przekonani, że zarówno obecni na gali nominowani, jak i zebrani goście na długo zapamiętają to wydarzenie.

 

 

Aktualności

Więcej