Kozaczek.pl z nowym layoutem i logo

Kozaczek.pl z nowym layoutem i logo

18.02 zmieniła się szata graficzna serwisu kozaczek.pl. Należący do Marquard Media Polska serwis show-biznesowy doczekał się nowego logo, a sama strona funkcjonalności, które mają bardziej angażować użytkowników.

Kozaczek.pl to serwis rozrywkowy dostarczający informacje, gorące newsy, ekskluzywne zdjęcia i wywiady - wszystko o gwiazdach, celebrytach i show-biznesie. Jako jeden z najstarszych na polskim rynku mediowym serwisów o tej tematyce zyskał właśnie nowy layout i strukturę. 

Nowa odsłona serwisu to nie tylko atrakcyjna szata graficzna - nowoczesna i spełniająca oczekiwania Użytkowników, ale także lepsza organizacja strony, nowe kategorie i funkcjonalności. Oparcie na nowoczesnych technologiach sprawia, że Kozaczek staje się szybkim i zorientowanym na Użytkownika oraz Klienta serwisem. Brand otwiera się w ten sposób na nowe pola współpracy z Klientami.

- Wiemy dobrze, kim jest i jakie preferencje ma nasz Użytkownik. Ta wiedza towarzyszyła nam podczas tworzenia nowej strony. Chcieliśmy jednocześnie, by nowy Kozaczek stał się atrakcyjny dla naszych Klientów. Zoptymalizowana, atrakcyjna pod względem wizualnym i użytkowym strona pozwoli na realizację niestandardowych projektów i owocną współpracę z markami. – komentuje zmiany Redaktor Naczelna serwisu Beata Maj. - Serwis od początku istnienia mógł liczyć na lojalną grupę odbiorców, którzy jasno komunikowali, jakie są ich potrzeby. Nowy Kozaczek to odpowiedź na ich oczekiwania. W przeciwieństwie do brandów, które marginalizują znaczenie komentarzy Użytkowników, Kozaczek stawia na komunikację ze swoją społecznością przy jednoczesnej dbałości o poziom dyskusji. Chcemy, by nowy Kozaczek był miejscem, w którym nasi Użytkownicy będą mogli komentować treści, wyrażać swoje opinie i udzielać się w sondach. – dodaje.

- Wraz ze zmianą layoutu serwis zmienił się system zarządzania treścią oraz obsługa technologiczna strony – przeniesienie danych do chmury Amazon Web Services. Dla Marquard Media było to duże wyzwanie i duża inwestycja, ale jeśli chcemy być konkurencyjni na rynku i walczyć z największymi – a takie mamy plany – niezbędny krok. Kozaczek.pl to pierwszy z naszych serwisów, który w tym roku się zmieni, obecnie pracujemy nad kolejnymi serwisami z naszego portfolio – podsumowuje zmianę Barna Gajdos, Dyrektor Działu Digital w Marquard Media Polska.

Za nowy design serwisu i logo odpowiada Dagmara Pużyńska – Senior Graphic Designer w Marquard Media Polska. Wprowadzeniem zmian zajęła się firma White Label Coders.

Aktualności

Więcej