4Players uruchamia SCILL ™ - Unikalną platformę zaangażowania gracza w czasie rzeczywistym

4Players uruchamia SCILL ™ - Unikalną platformę zaangażowania gracza  w czasie rzeczywistym

Innowacyjne rozwiązanie dedykowane do wzmocnienia twórców i wydawców gier

4Players GmbH, spółka zależna Marquard Media Group AG, której częścią jest Marquard Media Polska, z dumą ogłasza, że ​​SCILL ™ Play, aplikacja opracowana dla smartfonów i tabletów z systemem iOS i Android, jest teraz dostępna za pośrednictwem zamkniętej wersji beta.

SCILL ™ Play umożliwia graczom dostęp do wyzwań, dostosowanych specjalnie do ich indywidualnego profilu i stylu gry. Wyzwania definiowane są w czasie rzeczywistym. Przy minimalnym wysiłku programistycznym SCILL ™ może znacząco zwiększyć wartość rozrywkową gry, interakcje społeczne i długoterminową motywację graczy w obecnych i przyszłych tytułach.

4Players koncentruje się na budowaniu wyjątkowej wartości dzięki innowacyjnym rozwiązaniom multimedialnym do gier mobilnych, komputerowych i konsolowych. Platforma danych oparta na przewidywaniach SCILL™ umożliwia programistom i producentom zwiększenie poziomu zaangażowania graczy. Aplikacja dostarcza zupełnie nowych statystyk użytkowników, dzięki czemu kolejne gry mogą być jeszcze lepiej dostosowane do oczekiwań graczy.

„Bezpłatne gry, rozwój grywalizacji i mediów społecznościowych wymagają nowych rozwiązań, które zmienią sposób w jaki gracz angażuje się w grę. - mówi Marc Berekoven, dyrektor ds. rozwoju biznesu i menedżer produktu platformy SCILL ™ - Dzięki SCILL ™ oferujemy programistom i wydawcom wysoce efektywne i łatwe do wdrożenia rozwiązanie, które poprawia odtwarzalność i znacznie zwiększa związany z tym czas gry użytkowników, oferując producentom nowe modele monetyzacji.”

„SCILL ™ Play to przykład inicjatyw, które jako Marquard Media będziemy podejmować także na polskim rynku. – komentuje premierę bety Andrzej Fudała – Wiceprezes Zarządu Marquard Media Polska - Mam nadzieję, że innowacyjne, angażujące użytkowników, a przede wszystkim atrakcyjne dla naszych partnerów rozwiązania staną się wizytówką Marquard Media. Obserwowanie, jak tradycyjne zaangażowanie Grupy Marquard Media w społeczność graczy, producentów i wydawców gier w Niemczech zasila teraz aplikacje gier na rynek globalny jest niezwykle ekscytujące z naszej perspektywy. Aplikacja oferująca możliwość jeszcze większego zaangażowania użytkowników poprzez definiowanie własnych wyzwań to praca naszych kolegów z Niemiec, ale również polskie podmioty – producentów i wydawców gier z Polski zapraszamy do udziału w testach wersji beta.”

 

Jak działa SCILL ™ Play? Korzystając z bezpłatnej aplikacji, gracze mają dostęp do dedykowanych wyzwań, które są dostosowane do indywidualnego stylu gry każdego użytkownika. Podczas kolejnych sesji gry usługa ocenia pliki dziennika online odpowiedniej gry i wykorzystuje dane do ustalenia, czy cele zostały pomyślnie osiągnięte. SCILL ™ Play nagradza poszczególne sukcesy graczy odblokowując dla nich zniżki, ukryte poziomy czy rankingi.

 

SCILL ™ Play ruszy latem 2019 roku. Producenci i wydawcy gier zaproszeni są do udziału w SCILL ™ Play Beta od dzisiaj. Więcej informacji można znaleźć na stronie www.scillgame.com.

Aktualności

Więcej