Kariera

Marquard Media Polska jest jednym z największych polskich wydawców prasowych. Jesteśmy częścią grupy Marquard Media International obecnej między innymi w Niemczech, Austrii i na Węgrzech. Działamy nieprzerwanie od 1992 roku, oferując naszym czytelnikom słynne na całym świecie, luksusowe tytuły prasowe oraz popularne serwisy internetowe o zróżnicowanej tematyce.

Nasze portfolio obejmuje 9 prestiżowych tytułów prasowych: Harper’s Bazaar, Esquire, Playboy, Hot Moda, Cosmopolitan, CKM, Joy, Shape, Ach!Na Zdrowie oraz 13 serwisów internetowych o tematyce lifestylowej.

Przygotowując treści, redakcje współpracują z wybitnymi autorami, najlepszymi fotografami i uznanymi ekspertami. Aby utrzymać wysoką pozycję stale się rozwijamy i poszerzamy swoje portfolio zarówno o nowe tytuły prasowe jak i serwisy internetowe.

Obecnie wydawane przez nas tytuły docierają do blisko 8,7% populacji – czyta je ponad 2,6 miliona osób. Łączna sprzedaż wszystkich naszych publikacji w 2015 roku wynosiła blisko 3,1 mln egzemplarzy.