STAŻYSTKA/STAŻYSTA

DZIAŁ MARKETINGU HARPER'S BAZAAR, COSMOPOLITAN, HOT MODA I JOY

Opis stanowiska

- praca w biurze wydawnictwa w Warszawie

- wsparcie przy realizacji projektów,

- przygotowywanie prezentacji,

- koordynacja obiegu dokumentów,

- współpraca z redakcjami oraz innymi działami spółki

Wymagania

Poszukujemy osoby :

- kreatywnej,

- zmotywowanej, samodzielnej i zorganizowanej,

- znającej pakiet Office,

- otwartej i komunikatywnej,

- interesującej się mediami, reklamą i marketingiem,

- nastawionej na pogłębianie wiedzy i zdobywanie umiejętności,

- dyspozycyjnej 4 do 5 dni w tygodniu

OFERUJEMY

- udział w projektach dających możliwość nabycia unikalnej wiedzy i kompetencji,

- szansę zdobycia nowych kwalifikacji,

- przyjazną atmosferę pracy,

- bezpłatny staż w strukturach Wydawnictwa,

- możliwość zatrudnienia po okresie stażu dla najlepszych

Prześlij nam swoje CV oraz list motywacyjny.

Wybierz plik
Dokumenty: PDF, DOC, DOCX

Administratorem podanych przez Ciebie dobrowolnie danych osobowych jest Marquard Media Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-305) przy Al. Jerozolimskich 142A. Dane będą przetwarzane w celu przeprowadzenia rekrutacji, a w razie wyrażenia zgody zostaną zachowane i wykorzystane również w przyszłych procesach rekrutacyjnych. Dane w podanym zakresie mogą zostać udostępnione Hearst Marquard Publishing Sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie (02-305) przy Al. Jerozolimskich 142A, wyłącznie w celu rekrutacji na stanowiska w tym podmiocie. Masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Jeżeli chcesz, aby Twoje dane zostały przez nas zarchiwizowane i wykorzystane w przyszłych rekrutacjach, zaznacz poniższą zgodę: