Asystent/ka Biura

Dział Administracji

Opis stanowiska

  • obsługa recepcji biura (przyjmowanie gości, odbieranie telefonów, korespondencja przychodząca i wychodząca)
  • koordynacja obiegu dokumentów i zapewnienie właściwego przepływu informacji
  • współpraca z Zarządem i pozostałymi działami w firmie
  • dbanie o ład i porządek na obszarze recepcji i częściach wspólnych biura
  • współpraca przy organizacji eventów wewnętrznych
  • współpraca z zarządcą budynku
  • utrzymywanie współpracy z dostawcami,
  • bieżące koordynowanie i nadzorowanie realizacji usług i dostaw
  • koordynowanie przebiegu zakupów spożywczych i biurowych
  • współpraca przy bieżących pracach projektowych w zakresie obszaru administracji

Wymagania

  • świetna organizacja pracy
  • samodzielność
  • dbałość o wysoką jakość pracy (dokładność, skrupulatność, terminowość)
  • komunikatywność, otwartość na współpracę oraz wysoka kultura osobista
  • dyspozycyjność i zaangażowanie
  • znajomość pakietu MS Office od strony praktycznej
  • język angielski w stopniu komunikatywnym
  • pozytywne nastawienie do wykonywanej pracy
  • doświadczenie zawodowe zdobyte na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem

OFERUJEMY

  • możliwość pracy w profesjonalnym zespole zbudowanym z ludzi z pasją, z doświadczeniem i ogromną dawką pozytywnej energii
  • możliwości rozwoju zawodowego
  • pracę na pełen etat
  • przyjazne i komfortowe środowisko pracy w nowoczesnym biurze
  • pakiet benefitów pracowniczych

Prześlij nam swoje CV oraz list motywacyjny.

Wybierz plik
Dokumenty: PDF, DOC, DOCX

Administratorem podanych przez Ciebie dobrowolnie danych osobowych jest Marquard Media Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-305) przy Al. Jerozolimskich 142A. Dane będą przetwarzane w celu przeprowadzenia rekrutacji, a w razie wyrażenia zgody zostaną zachowane i wykorzystane również w przyszłych procesach rekrutacyjnych. Dane w podanym zakresie mogą zostać udostępnione Hearst Marquard Publishing Sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie (02-305) przy Al. Jerozolimskich 142A, wyłącznie w celu rekrutacji na stanowiska w tym podmiocie. Masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Jeżeli chcesz, aby Twoje dane zostały przez nas zarchiwizowane i wykorzystane w przyszłych rekrutacjach, zaznacz poniższą zgodę: