Graphic Designer (umowa na zastępstwo)

Dział Digital

Opis stanowiska

  • projektowanie serwisów internetowych o tematyce lifestylowej
  • projektowanie Landing Pages - strony konkursowe, głosowania, projekty specjalne
  • banery i screeningi internetowe - statyczne i proste animowane (reklamowe, redakcyjne)
  • grafiki social media (posty, instastory)
  • graficzne szablony dla prezentacji marketingowych i reklamowych
  • wsparcie graficzne redakcji online (konkursy, sponsorowane)
  • wsparcie graficzne działu wideo (np. statyczne plansze)
  • przygotowanie reklam do druku dla serwisów internetowych

Wymagania

  • znajomość programów: Adobe Photoshop, Adobe InDesign, Adobe Illustrator, Adobe Animate, PowerPoint, Canva
    podstawowa znajomość DTP
  • język angielski  stopniu komunikatywnym
  • samodzielność
  • kreatywność

Prześlij nam swoje CV oraz list motywacyjny.

Wybierz plik
Dokumenty: PDF, DOC, DOCX

Administratorem podanych przez Ciebie dobrowolnie danych osobowych jest Marquard Media Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-305) przy Al. Jerozolimskich 142A. Dane będą przetwarzane w celu przeprowadzenia rekrutacji, a w razie wyrażenia zgody zostaną zachowane i wykorzystane również w przyszłych procesach rekrutacyjnych. Dane w podanym zakresie mogą zostać udostępnione Hearst Marquard Publishing Sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie (02-305) przy Al. Jerozolimskich 142A, wyłącznie w celu rekrutacji na stanowiska w tym podmiocie. Masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Jeżeli chcesz, aby Twoje dane zostały przez nas zarchiwizowane i wykorzystane w przyszłych rekrutacjach, zaznacz poniższą zgodę: